Založ si blog

Už ste prichystali ubytovanie? A pohostinstvo? No pre banderovcov.

 

 

Že ešte nie? Nuž neviem neviem. Myslím na vás, pre ktorých sú to vaši bojovníci, bojujúci vašimi zbraňami za vás a za celý váš svet. Zabudli ste? Sú na to dôkazy a oni ich majú.

 

Preto to bude potrebné. Lebo Rusko nemá vo zvyku nechať útoky na svoje územie a zabíjanie civilistov bez odpovede. Dokonca organizovaným terorizmom!

 

Lebo Rusku nik nevypovedal ani vojnu ani špeciálnu vojenskú operáciu s určitým humanitárnym cieľom. Preto akékoľvek útoky na ruské územia a zvlášť na ruských civilistov budú z právneho hľadiska považované za bezdôvodné teroristické útoky. A rozhodovať o tom nebude nik iný, iba Rusko!

 

Z pohľadu mentality obyvateľov dotknutých území je možné očakávať priam masové odhaľovanie totožnosti príslušníkov bander chunty. A niektorí aj tušia čo bude nasledovať.

 

Samozrejmou súčasťou „riešenia“ bude aj útek za hranice. Aj tieto momenty sú obyvateľom dotknutých území povedome. A ktorým smerom? Jediný zostane voľný. A do ktorých „destinácií“? Nuž najjednoduchšie do jazykovo blízkych. Čože? Že ste to netušili? Že vaše plány boli iné? Viete koho to bude zaujímať? A ku komu sa môžete ísť vyplakať?

 

A niektorí banderovci, takmer všetci, budú aj nespokojní, že to vy ste im pomáhali málo! Že to musíte napraviť a dohnať! Lebo potom budete mať problémy predovšetkým vy. Vy, ktorí ste sa za nich a za dodávky zbraní iba skrývali.

 

A problémy nastanú aj s „rodnými bratmi“ bander chunty, ktorí ušli pri prvej príležitosti a odmietli sa vrátiť, aby splnili svoje „najsvätejšie“ povinnosti!.

 

Nuž na upokojenie takejto situácie bude potrebné naozaj veľmi dobré ubytovanie a obávam sa, že aj all inclusive bufet. Tak nezaháľajte a do roboty! Demokrati!

 

A najhoršie je, že to len tak neskončí …

 

Zhabú USA a EU Ruské aktíva? No neviem neviem.

24.05.2024

Od vypuknutia ozbrojeného konfliktu na Ukrajine a nasadení stoviek protiruských sankcií zo strany EU a USA, sa majitelia svetového rozumu zasadzujú o konfiškáciu aktív RF umiestnených na Západe. Zo strany RF ide predovšetkým o cenné papiere, presnejšie dlhopisy západnej proveniencie a finančné prostriedky na NOSTRO účtoch ruských držiteľov. Je toho [...]

Ste proti Zákonu o zahraničných agentoch? A to už prečo?

15.05.2024

Za posledných vyše tridsať rokov som ani raz nezachytil informáciu, z „našich ctihodných“ médií, žeby do našich vnútorných záležitostí zasahoval ktokoľvek iný, než Rusko! A nezachytil som nič iné ani od „našich najctihodnejších“, teda od predstaviteľov novinárskej či žurnalistickej obce! A nebudem tajiť, nezachytil som nič iné [...]

Ste sa zbláznili? Ste proti Zákonu o zahraničných agentoch? ?

15.05.2024

Za posledných vyše tridsať rokov som ani raz nezachytil informáciu, z „našich ctihodných“ médií, žeby do našich vnútorných záležitostí zasahoval ktokoľvek iný, než Rusko! A nezachytil som nič iné ani od „našich najctihodnejších“, teda od predstaviteľov novinárskej či žurnalistickej obce! A nebudem tajiť, nezachytil som nič iné [...]

nehoda, horná streda

Počas zásahu na D1 do nich vrazil kamión, dvaja hasiči zahynuli. Šutaj Eštok vyjadril rodinám sústrasť

27.05.2024 18:10, aktualizované: 19:55

Diaľnica bude podľa polície na nevyhnutný čas uzavretá v oboch smeroch.

žilina, polícia,

Len 16-ročný mladík namieril BMW do skupiny ľudí, jeden človek skončil v nemocnici

27.05.2024 17:53

Vyšetrovateľ na obvineného spracoval podnet na podanie návrhu na jeho vzatie do väzby.

ZSSK, vlak, zeleznice, IC, stanica, lokomotiva, pracovnik

Vlak v Podolínci zraziť malé dievčatko, doprava je smerom do Starej Ľubovne zastavená

27.05.2024 17:49

Dieťa malo utrpieť zranenia, ich rozsah nateraz nie je známy.

SR Košice nemocnica poliklinika zdravotníctvo KEX

Penta posilňuje svoj vplyv v zdravotníctve. Štát jej za 11 miliónov eur predal košickú nemocnicu

27.05.2024 17:17

Železnice sa snažili areál neúspešne predať od roku 2021, kedy bola vyvolávacia cena až 13,3 milióna eur.

durilamichal

O lepších časoch bez pokrytectva

Štatistiky blogu

Počet článkov: 238
Celková čítanosť: 675777x
Priemerná čítanosť článkov: 2839x

Autor blogu

Kategórie

Odkazy