Založ si blog

Ste hnusní. Vy, šíritelia vojny a nepriateľstva – predstavitelia NATO a EÚ. Nie Maďarska!

 

Už takmer tridsať rokov cielene propagujete nepriateľstvo voči Rusku, cielene vyobrazujete Rusko ako nepriateľa, ako hrozbu pre mier. Rusko, ktoré sa za tých tridsať rokov stiahlo tisícku kilometrov od vás. Čím Rusko ohrozilo či pobúrilo NATO za posledných viac ako tridsať rokov? Že „svoje územie priblížilo“ k hraniciam NATO?? Alebo stiahnutie sa Ruska vás povzbudilo na odkrytie vašej bezcharakternosti, pokrytectva a osobnej zloby??

 

„Nevidíte“ propagáciu a vytešujete sa z oslavovania a vyzdvihovania vojnových zločincov a zločincov proti ľudskosti za národných hrdinov. „Nevidíte“ zločiny proti ľudskosti od roku 2014. Tie vo svojej zlomyseľnej nadutosti „neuznávate“. Áno, to by mohol byť dobrý spôsob ako vyvolať vojnu, Že! Nič zlé „nevidieť“ a niekto to nevydrží.

 

Všetci vieme, aj vy, že Rusko nedokáže ohroziť krajiny NATO žiadnym iným spôsobom, iba atómovými zbraňami. A nepredstavuje pre krajiny NATO žiadnu inú hrozbu. Klasickými zbraňami to nedokáže, keďže NATO je dnes už sedemkrát väčšie ako Rusko a jeho ekonomický a vojenský potenciál je násobne väčší. Alebo práve veľkosť NATO vás priviedla k „potrebe“ vyvolať vojnu?

 

A preto už takmer tridsať rokov rozmiestňujete k ruským hraniciam ďalšie a ďalšie zbrane, od ktorých očakávate, že budú (a už sa aj stali) nástrojom klasickej vojny? Vojny, v ktorej zomierajú najmä nevinní? Pritom by ste to mali byť vy, ktorí sa skrývate za bľabot o mieri, o ľudských právach a spravodlivosti.

 

Všetci viete, že proti atómovej hrozbe sa nebojuje tankami, obrnenými transportérmi ani delostreleckými granátmi, či kazetovými bombami. Všetci to viete a preto dodávate na front tanky, transportéry, delostreleckú techniku a delostrelecké granáty. Všetko, čo proti atómovej hrozbe je nulové a môže ju iba priblížiť.

 

A vehementne ďalej šírite nepriateľstvo, ktoré vám má zabezpečiť osobnú spokojnosť z predlžovania vojny a zo zabíjania ľudí. Lebo atómovú odvetu neočakávate. Keby k nej malo dôjsť, budete prvými zradcami a okamžite zatrúbite, že ste pripravení na dohodu o podmienkach bezpečnosti pre všetky strany. A ešte sa budete propagovať, za štátne výdavky, že to vy ste zabezpečili ukončenie vojny.

 

Ste hnusní.

 

Chcete poraziť Rusko? Rozlúčte sa so všetkým a všetkými.

22.09.2023

Iba blázon si môže namýšľať, že porazí kohosi, kto nepoužije zbrane, ktoré má k dispozícii. Žiaľ, takých bláznov je čím ďalej viac. A na Slovensku sa to nimi priam hýri. A myslia si, že to iba vy ostatní, ten plebs, budete pozabíjaní a odstránení z planéty, ktorá poskytne blahobyt tým ostatným, teda luzerom. Nie je to však tak. Krajina, ktorá sa [...]

Táto vojna len tak neskončí

21.09.2023

Začínajú sa objavovať hlasy o možnostiach či spôsoboch ukončenia vojny. Vďaka za každý dobrý nápad, ale! Táto vojna, ani žiadna iná, neskončí, kým nezaznie čestná a pravdivá odpoveď na otázku: „Prečo táto vojna začala?!“ A nestačí len pravdivo a čestne odpovedať prečo začala, ale ďalším nutným krokom bude odstránenie [...]

Aj rusofóbom: Že Rusko napadlo Ukrajinu?

12.09.2023

Od roku 2014, po ozbrojenom puči a prevrate s názvom Majdan, pravidelná ukrajinská armáda ostreľovala Donbas. V dôsledku toho zahynulo na Donbase do 15 tisíc ľudí, vrátane detí. A mnohí pred týmto zabíjaním ušli do Ruska. Ukrajinskí predstavitelia a hlásatelia jedinej pravdy túto situáciu „s ľahkosťou v hlase“ označovali za deboľševizáciu a dekomunizáciu [...]

Pašinjan

Pašinjan naznačil odklon Jerevanu od politiky Kremľa. Zatkli by Arménci Putina?

24.09.2023 15:55

Rusko odmietlo prísť Arménsku na pomoc pri najnovšom konflikte v Náhornom Karabachu.

Peter Pellegrini, Michal Šimečka

Pellegrini nadbieha Ficovi: Máme bližšie k Smeru ako k PS

24.09.2023 15:04

Progresívci sú „pripravení rokovať s každou politickou stranou, ktorá je demokratická, proeurópska a ktorá si ctí právny štát“.

Boris Kollár a Robert Fico

Fico ráta po voľbách s Pellegrinim. Ku ktorým stranám to ťahá Kollára? Smer medzi nimi nie je

24.09.2023 14:29

Lídri očakávajú, že posledné dni do volieb budú už pokojné.

Taiwan požiar

Počet obetí požiaru v továrni na golfové loptičky na Taiwane vzrástol na desať

24.09.2023 13:54

Pri požiari a výbuchoch utrpelo zranenia ďalších približne 100 ľudí.

durilamichal

O lepších časoch bez pokrytectva

Štatistiky blogu

Počet článkov: 205
Celková čítanosť: 573907x
Priemerná čítanosť článkov: 2800x

Autor blogu

Kategórie

Odkazy