Založ si blog

Ste hnusní. Vy, šíritelia vojny a nepriateľstva – predstavitelia NATO a EÚ. Nie Maďarska!

 

Už takmer tridsať rokov cielene propagujete nepriateľstvo voči Rusku, cielene vyobrazujete Rusko ako nepriateľa, ako hrozbu pre mier. Rusko, ktoré sa za tých tridsať rokov stiahlo tisícku kilometrov od vás. Čím Rusko ohrozilo či pobúrilo NATO za posledných viac ako tridsať rokov? Že „svoje územie priblížilo“ k hraniciam NATO?? Alebo stiahnutie sa Ruska vás povzbudilo na odkrytie vašej bezcharakternosti, pokrytectva a osobnej zloby??

 

„Nevidíte“ propagáciu a vytešujete sa z oslavovania a vyzdvihovania vojnových zločincov a zločincov proti ľudskosti za národných hrdinov. „Nevidíte“ zločiny proti ľudskosti od roku 2014. Tie vo svojej zlomyseľnej nadutosti „neuznávate“. Áno, to by mohol byť dobrý spôsob ako vyvolať vojnu, Že! Nič zlé „nevidieť“ a niekto to nevydrží.

 

Všetci vieme, aj vy, že Rusko nedokáže ohroziť krajiny NATO žiadnym iným spôsobom, iba atómovými zbraňami. A nepredstavuje pre krajiny NATO žiadnu inú hrozbu. Klasickými zbraňami to nedokáže, keďže NATO je dnes už sedemkrát väčšie ako Rusko a jeho ekonomický a vojenský potenciál je násobne väčší. Alebo práve veľkosť NATO vás priviedla k „potrebe“ vyvolať vojnu?

 

A preto už takmer tridsať rokov rozmiestňujete k ruským hraniciam ďalšie a ďalšie zbrane, od ktorých očakávate, že budú (a už sa aj stali) nástrojom klasickej vojny? Vojny, v ktorej zomierajú najmä nevinní? Pritom by ste to mali byť vy, ktorí sa skrývate za bľabot o mieri, o ľudských právach a spravodlivosti.

 

Všetci viete, že proti atómovej hrozbe sa nebojuje tankami, obrnenými transportérmi ani delostreleckými granátmi, či kazetovými bombami. Všetci to viete a preto dodávate na front tanky, transportéry, delostreleckú techniku a delostrelecké granáty. Všetko, čo proti atómovej hrozbe je nulové a môže ju iba priblížiť.

 

A vehementne ďalej šírite nepriateľstvo, ktoré vám má zabezpečiť osobnú spokojnosť z predlžovania vojny a zo zabíjania ľudí. Lebo atómovú odvetu neočakávate. Keby k nej malo dôjsť, budete prvými zradcami a okamžite zatrúbite, že ste pripravení na dohodu o podmienkach bezpečnosti pre všetky strany. A ešte sa budete propagovať, za štátne výdavky, že to vy ste zabezpečili ukončenie vojny.

 

Ste hnusní.

 

Zhabú USA a EU Ruské aktíva? No neviem neviem.

24.05.2024

Od vypuknutia ozbrojeného konfliktu na Ukrajine a nasadení stoviek protiruských sankcií zo strany EU a USA, sa majitelia svetového rozumu zasadzujú o konfiškáciu aktív RF umiestnených na Západe. Zo strany RF ide predovšetkým o cenné papiere, presnejšie dlhopisy západnej proveniencie a finančné prostriedky na NOSTRO účtoch ruských držiteľov. Je toho [...]

Ste proti Zákonu o zahraničných agentoch? A to už prečo?

15.05.2024

Za posledných vyše tridsať rokov som ani raz nezachytil informáciu, z „našich ctihodných“ médií, žeby do našich vnútorných záležitostí zasahoval ktokoľvek iný, než Rusko! A nezachytil som nič iné ani od „našich najctihodnejších“, teda od predstaviteľov novinárskej či žurnalistickej obce! A nebudem tajiť, nezachytil som nič iné [...]

Ste sa zbláznili? Ste proti Zákonu o zahraničných agentoch? ?

15.05.2024

Za posledných vyše tridsať rokov som ani raz nezachytil informáciu, z „našich ctihodných“ médií, žeby do našich vnútorných záležitostí zasahoval ktokoľvek iný, než Rusko! A nezachytil som nič iné ani od „našich najctihodnejších“, teda od predstaviteľov novinárskej či žurnalistickej obce! A nebudem tajiť, nezachytil som nič iné [...]

NRSR, parlament, poslanci

Prieskum: Voľby by v máji vyhral Smer, náskok pred druhým PS je minimálny

27.05.2024 20:10

Hranicu zvoliteľnosti by prekročila aj SNS a Republika.

nehoda, horná streda

Počas zásahu na D1 do nich vrazil kamión, dvaja hasiči zahynuli. Šutaj Eštok vyjadril rodinám sústrasť

27.05.2024 18:10, aktualizované: 19:55

Diaľnica bude podľa polície na nevyhnutný čas uzavretá v oboch smeroch.

žilina, polícia,

Len 16-ročný mladík namieril BMW do skupiny ľudí, jeden človek skončil v nemocnici

27.05.2024 17:53

Vyšetrovateľ na obvineného spracoval podnet na podanie návrhu na jeho vzatie do väzby.

ZSSK, vlak, zeleznice, IC, stanica, lokomotiva, pracovnik

Vlak v Podolínci zraziť malé dievčatko, doprava je smerom do Starej Ľubovne zastavená

27.05.2024 17:49

Dieťa malo utrpieť zranenia, ich rozsah nateraz nie je známy.

durilamichal

O lepších časoch bez pokrytectva

Štatistiky blogu

Počet článkov: 238
Celková čítanosť: 675802x
Priemerná čítanosť článkov: 2840x

Autor blogu

Kategórie

Odkazy