Založ si blog

Liečia sa? Už by konečne mali.

 

Posmievali sa Rusku, že je zaostalé a bez Západných technológii bezmocné. Rozvinuli podnikateľské aktivity na celom jeho území a rozvíjali svoj vlastný biznis. Od roku 1996 začali s budovaním Banderstanu. To bude bomba! Rehňali sa a financovali mimovládky.

 

V 2014-tom zorganizovali ozbrojený prevrat, ozbrojený puč a zvrhli riadne zvolenú dovtedajšiu vládu, dovtedajšej krajiny, dovtedajšej Ukrajiny.

 

Pýšili sa, že ich masmediálna schopnosť je neprekonateľná a zo zabíjania vlastných spojencov na námestí, podporujúcich západnú orientáciu, obvinili a označili protistranu.

 

Následne sa rozhodli zničiť a vyhubiť obyvateľstvo oblasti, ktoré nesúhlasilo s ozbrojeným pučom, s ozbrojeným prevratom, plným mŕtvol. Obyvateľstvo, ktoré sa dožadovalo rešpektovania demokratických volieb. Nasadili proti nemu pravidelnú armádu ovládnutého štátu. A vyhlásili, že s delostreleckým bombardovaním neprestanú, kým všetkých nezničia alebo ich nevyženú z krajiny. Arogantne ich vyzvali, že ak sa im nepáči táto jediná správna nová demokracia, nech opustia krajinu, teda Ukrajinu. A oni po rokoch terorizovania sa rozhodli, že ju opustia aj so svojím územím, aj so svojimi domami a pozemkami.

 

A nepripustili myšlienku, že sa v Rusku nájde odvaha a sila, ktorá im pomôže. Sila, ktorá si dostojí svojho tvrdenia, „my svojich nezrádzame“.

 

Banderovci mali odvahu, lebo NATO a EU špičkoví „analytici“ ich presvedčili, že to je jediná správna a nekomplikovaná cesta, ktorá povedie k nebývalému úspechu a nekonečnému bohatstvu a šťastiu všetkých aktérov. Všetkých zradcov pravdy, demokracie a ľudskosti.

 

Dnes už by malo byť jasné všetkým, že to boli chorí činovníci NATO a EU, a aj Ukrajiny, ktorí doviedli aj Ukrajinu aj NATO a EU, ale aj ďalšie končiny sveta do dnešnej zúfalej situácie. Do situácie, keď ani otvorene dostupné a pravdivé informácie sa nesmú publikovať. Keď nesmú zaznieť iné, ako oficiálne názory. Keď hospodárstvo je nútené „hodiť za hlavu“ všetky minulé plány a vlastné minulé budovanie a aktivity a proti zdravému rozumu hľadať „nové riešenia“. Keď o obchode nerozhoduje trhový mechanizmus, ale politicky a ideologicky diktát. To toto sa ukrývalo a ukrýva za predstaviteľmi zamatových revolúcií?? Za predstaviteľmi NATO a EU?? Za predstaviteľmi rodových rovností??

 

Dnes už všetci, aj slepí vidia, že rozhodnutie NATO a EU dobyť Rusko a jeho zdroje bolo choré. Že rozhodnutie odstrániť a zničiť svojho geopolitického rivala bolo nielen stratou súdnosti, ale aj mimoriadne nebezpečné. Dnes už všetci vidia, že to bola a je bomba, ktorá môže zničiť celé NATO aj EU. Nie Rusko!

 

A aj dnes, títo chorí činitelia naďalej prezentujú svoju povýšeneckosť. A chcú diktovať Rusku svoje choré rozhodnutia. Zakazujú či odmietajú Čajkovského či Leva Nikolajeviča Tolstého, či ruštinu, či športovcov, operných spevákov … Je načase, aby ich vlastná bomba vyhodila zo sedla práve ich!

 

Aj dnes sa nachádzajú a prezentujú blázni, ktorí plánujú zárobkovú činnosť na rekonštrukcii Ukrajiny. A ani neskrývajú, že vďaka vojne. Ešte aj dnes sa bez hanby prezentujú NATO a EU blázni, ktorí preferujú vojnové údery pred mierovými aktivitami.

 

Po poldruha roku vojny, by sa snáď už mohli zobudiť aj zástancovia mierovej spolupráce a mierového spolunažívania a ozvať sa. Aspoň sa ozvať. A povedať bláznom nad sebou, ktorí zaviedli EU do tejto nebezpečnej situácie a slepej ulice, aby sa šli liečiť. Bude to lepšie, ako keby sa mali liečiť až po výbuchu bomby, ktorú sami heroicky nachystali.

 

Ste proti Zákonu o zahraničných agentoch? A to už prečo?

15.05.2024

Za posledných vyše tridsať rokov som ani raz nezachytil informáciu, z „našich ctihodných“ médií, žeby do našich vnútorných záležitostí zasahoval ktokoľvek iný, než Rusko! A nezachytil som nič iné ani od „našich najctihodnejších“, teda od predstaviteľov novinárskej či žurnalistickej obce! A nebudem tajiť, nezachytil som nič iné [...]

Ste sa zbláznili? Ste proti Zákonu o zahraničných agentoch? ?

15.05.2024

Za posledných vyše tridsať rokov som ani raz nezachytil informáciu, z „našich ctihodných“ médií, žeby do našich vnútorných záležitostí zasahoval ktokoľvek iný, než Rusko! A nezachytil som nič iné ani od „našich najctihodnejších“, teda od predstaviteľov novinárskej či žurnalistickej obce! A nebudem tajiť, nezachytil som nič iné [...]

Víťazný Západ úspešne zahnal Rusko do úzkych. Už mu ostáva jediné.

07.05.2024

„Vyspelý Západ“, presnejšie jeho „naj“ politici, sa spojil a denne dokazuje svojim voličom, že jedine „ON“ má pravdu a že jedine „Jeho“ postoje, názory a postupy sú správne. No a tento „veleúspešný“ postup dohnal Rusko do situácie, že mu skutočne neostáva na výber. Vo všetkom má pravdu iba „vyspelý Západ“. Rusku v týchto mantineloch [...]

SAS, Liberálny dom

SaS pripravuje trestné oznámenie: množiace sa vyhrážky prekračujú hranice

20.05.2024 22:13

Vyhrážky sa už neobjavujú len na sociálnych sieťach, ale aj formou listov, ktoré chodia aj ich rodinným príslušníkom, upozornila Kolíková.

blesk. búrka

Po zásahu blesku museli v Drážďanoch dvoch ľudí oživovať, zranených je desať

20.05.2024 21:47

Blesk zasiahol trávnatú oblasť pri Labe neďaleko centra saskej metropoly.

Europarlament / Europoslanci /

Voľby do europarlamentu by vyhrali progresívci pred Smerom a Hlasom, ukázal prieskum

20.05.2024 20:13

Pätnásť mandátov by si rozdelilo sedem strán.

Assange

Assange sa môže odvolať proti vydaniu do USA, rozhodol súd

20.05.2024 19:37

Ak by sudcovia rozhodli v prospech vydania, Assangeove právne možnosti v Británii by sa vyčerpali.

durilamichal

O lepších časoch bez pokrytectva

Štatistiky blogu

Počet článkov: 237
Celková čítanosť: 673255x
Priemerná čítanosť článkov: 2841x

Autor blogu

Kategórie

Odkazy