Založ si blog

Liečia sa? Už by konečne mali.

 

Posmievali sa Rusku, že je zaostalé a bez Západných technológii bezmocné. Rozvinuli podnikateľské aktivity na celom jeho území a rozvíjali svoj vlastný biznis. Od roku 1996 začali s budovaním Banderstanu. To bude bomba! Rehňali sa a financovali mimovládky.

 

V 2014-tom zorganizovali ozbrojený prevrat, ozbrojený puč a zvrhli riadne zvolenú dovtedajšiu vládu, dovtedajšej krajiny, dovtedajšej Ukrajiny.

 

Pýšili sa, že ich masmediálna schopnosť je neprekonateľná a zo zabíjania vlastných spojencov na námestí, podporujúcich západnú orientáciu, obvinili a označili protistranu.

 

Následne sa rozhodli zničiť a vyhubiť obyvateľstvo oblasti, ktoré nesúhlasilo s ozbrojeným pučom, s ozbrojeným prevratom, plným mŕtvol. Obyvateľstvo, ktoré sa dožadovalo rešpektovania demokratických volieb. Nasadili proti nemu pravidelnú armádu ovládnutého štátu. A vyhlásili, že s delostreleckým bombardovaním neprestanú, kým všetkých nezničia alebo ich nevyženú z krajiny. Arogantne ich vyzvali, že ak sa im nepáči táto jediná správna nová demokracia, nech opustia krajinu, teda Ukrajinu. A oni po rokoch terorizovania sa rozhodli, že ju opustia aj so svojím územím, aj so svojimi domami a pozemkami.

 

A nepripustili myšlienku, že sa v Rusku nájde odvaha a sila, ktorá im pomôže. Sila, ktorá si dostojí svojho tvrdenia, „my svojich nezrádzame“.

 

Banderovci mali odvahu, lebo NATO a EU špičkoví „analytici“ ich presvedčili, že to je jediná správna a nekomplikovaná cesta, ktorá povedie k nebývalému úspechu a nekonečnému bohatstvu a šťastiu všetkých aktérov. Všetkých zradcov pravdy, demokracie a ľudskosti.

 

Dnes už by malo byť jasné všetkým, že to boli chorí činovníci NATO a EU, a aj Ukrajiny, ktorí doviedli aj Ukrajinu aj NATO a EU, ale aj ďalšie končiny sveta do dnešnej zúfalej situácie. Do situácie, keď ani otvorene dostupné a pravdivé informácie sa nesmú publikovať. Keď nesmú zaznieť iné, ako oficiálne názory. Keď hospodárstvo je nútené „hodiť za hlavu“ všetky minulé plány a vlastné minulé budovanie a aktivity a proti zdravému rozumu hľadať „nové riešenia“. Keď o obchode nerozhoduje trhový mechanizmus, ale politicky a ideologicky diktát. To toto sa ukrývalo a ukrýva za predstaviteľmi zamatových revolúcií?? Za predstaviteľmi NATO a EU?? Za predstaviteľmi rodových rovností??

 

Dnes už všetci, aj slepí vidia, že rozhodnutie NATO a EU dobyť Rusko a jeho zdroje bolo choré. Že rozhodnutie odstrániť a zničiť svojho geopolitického rivala bolo nielen stratou súdnosti, ale aj mimoriadne nebezpečné. Dnes už všetci vidia, že to bola a je bomba, ktorá môže zničiť celé NATO aj EU. Nie Rusko!

 

A aj dnes, títo chorí činitelia naďalej prezentujú svoju povýšeneckosť. A chcú diktovať Rusku svoje choré rozhodnutia. Zakazujú či odmietajú Čajkovského či Leva Nikolajeviča Tolstého, či ruštinu, či športovcov, operných spevákov … Je načase, aby ich vlastná bomba vyhodila zo sedla práve ich!

 

Aj dnes sa nachádzajú a prezentujú blázni, ktorí plánujú zárobkovú činnosť na rekonštrukcii Ukrajiny. A ani neskrývajú, že vďaka vojne. Ešte aj dnes sa bez hanby prezentujú NATO a EU blázni, ktorí preferujú vojnové údery pred mierovými aktivitami.

 

Po poldruha roku vojny, by sa snáď už mohli zobudiť aj zástancovia mierovej spolupráce a mierového spolunažívania a ozvať sa. Aspoň sa ozvať. A povedať bláznom nad sebou, ktorí zaviedli EU do tejto nebezpečnej situácie a slepej ulice, aby sa šli liečiť. Bude to lepšie, ako keby sa mali liečiť až po výbuchu bomby, ktorú sami heroicky nachystali.

 

Chcete poraziť Rusko? Rozlúčte sa so všetkým a všetkými.

22.09.2023

Iba blázon si môže namýšľať, že porazí kohosi, kto nepoužije zbrane, ktoré má k dispozícii. Žiaľ, takých bláznov je čím ďalej viac. A na Slovensku sa to nimi priam hýri. A myslia si, že to iba vy ostatní, ten plebs, budete pozabíjaní a odstránení z planéty, ktorá poskytne blahobyt tým ostatným, teda luzerom. Nie je to však tak. Krajina, ktorá sa [...]

Táto vojna len tak neskončí

21.09.2023

Začínajú sa objavovať hlasy o možnostiach či spôsoboch ukončenia vojny. Vďaka za každý dobrý nápad, ale! Táto vojna, ani žiadna iná, neskončí, kým nezaznie čestná a pravdivá odpoveď na otázku: „Prečo táto vojna začala?!“ A nestačí len pravdivo a čestne odpovedať prečo začala, ale ďalším nutným krokom bude odstránenie [...]

Aj rusofóbom: Že Rusko napadlo Ukrajinu?

12.09.2023

Od roku 2014, po ozbrojenom puči a prevrate s názvom Majdan, pravidelná ukrajinská armáda ostreľovala Donbas. V dôsledku toho zahynulo na Donbase do 15 tisíc ľudí, vrátane detí. A mnohí pred týmto zabíjaním ušli do Ruska. Ukrajinskí predstavitelia a hlásatelia jedinej pravdy túto situáciu „s ľahkosťou v hlase“ označovali za deboľševizáciu a dekomunizáciu [...]

Pašinjan

Pašinjan naznačil odklon Jerevanu od politiky Kremľa. Zatkli by Arménci Putina?

24.09.2023 15:55

Rusko odmietlo prísť Arménsku na pomoc pri najnovšom konflikte v Náhornom Karabachu.

Peter Pellegrini, Michal Šimečka

Pellegrini nadbieha Ficovi: Máme bližšie k Smeru ako k PS

24.09.2023 15:04

Progresívci sú „pripravení rokovať s každou politickou stranou, ktorá je demokratická, proeurópska a ktorá si ctí právny štát“.

Boris Kollár a Robert Fico

Fico ráta po voľbách s Pellegrinim. Ku ktorým stranám to ťahá Kollára? Smer medzi nimi nie je

24.09.2023 14:29

Lídri očakávajú, že posledné dni do volieb budú už pokojné.

Taiwan požiar

Počet obetí požiaru v továrni na golfové loptičky na Taiwane vzrástol na desať

24.09.2023 13:54

Pri požiari a výbuchoch utrpelo zranenia ďalších približne 100 ľudí.

durilamichal

O lepších časoch bez pokrytectva

Štatistiky blogu

Počet článkov: 205
Celková čítanosť: 573919x
Priemerná čítanosť článkov: 2800x

Autor blogu

Kategórie

Odkazy