Založ si blog

Parlamentu a vláde: Stiahnite súhlas so vstupom Švédska do NATO!

 

Švédsko sa jasne prezentuje odmietnutím prístupu Ruska na vyšetrovanie teroristického útoku na plynovody Nord Stream I a II, ktorého miesto sa nachádza v pásme švédskych vôd. Tento útok bol viacerými inštitútmi označený za štátnu sabotáž, ktorú by nik menší nezvládol.

 

Švédsko svojím postojom jasne deklaruje, že nechce, aby bola zistená a odhalená pravda o tomto útoku. Aký dôvod na to má krajina, ktorá zrazu vehementne chce vstúpiť do NATO?? Chce sa ukrývať za NATO? Lebo má podiel na teroristickom útoku? Útoku krytom štátom? Lebo chce zakrývať svojho spojenca? Aký iný dôvod môže mať taká kultúrna a mierová krajina na odmietaní pravdy?? Na odmietaní zisťovať či zistiť pravdu?? Pravdu o terorizme?? Kto teda vlastne podporuje a kryje terorizmus vo svete??

 

NATO deklaruje, že vstúpiť doň môžu iba krajiny, ktoré nemajú vojenské či územné spory s inými krajinami. Je Švédsko takou krajinou? Aj po útoku na Nord Stream?

 

V posledných dňoch sa Švédsko predvádza právom páliť Korán pred mešitou a zároveň vyhlásením vlády Švédska, že táto je rozhodne proti takýmto činom. Ako názornejšie by bolo možné predstaviť pokrytectvo? Pokrytectvo najhrubšieho zrna?

 

A takýchto pokrytcov, odporcov pravdy a ktohovie čoho ešte potrebujeme do NATO?? Preto by naše príslušné orgány štátnej moci mali okamžite stiahnuť súhlas so vstupom Švédska do NATO, minimálne do doby vyšetrenia útokov na Nord Stream. Súhlas, ktorý bol vydaný bez náležitého zhodnotenia, na báze ľahkovážnosti. A nespoliehať sa iba na Maďarsko a Turecko, ktoré jediné si nezakrývajú oči pred realitou tohto sveta a týchto dní.

 

Chcete poraziť Rusko? Rozlúčte sa so všetkým a všetkými.

22.09.2023

Iba blázon si môže namýšľať, že porazí kohosi, kto nepoužije zbrane, ktoré má k dispozícii. Žiaľ, takých bláznov je čím ďalej viac. A na Slovensku sa to nimi priam hýri. A myslia si, že to iba vy ostatní, ten plebs, budete pozabíjaní a odstránení z planéty, ktorá poskytne blahobyt tým ostatným, teda luzerom. Nie je to však tak. Krajina, ktorá sa [...]

Táto vojna len tak neskončí

21.09.2023

Začínajú sa objavovať hlasy o možnostiach či spôsoboch ukončenia vojny. Vďaka za každý dobrý nápad, ale! Táto vojna, ani žiadna iná, neskončí, kým nezaznie čestná a pravdivá odpoveď na otázku: „Prečo táto vojna začala?!“ A nestačí len pravdivo a čestne odpovedať prečo začala, ale ďalším nutným krokom bude odstránenie [...]

Aj rusofóbom: Že Rusko napadlo Ukrajinu?

12.09.2023

Od roku 2014, po ozbrojenom puči a prevrate s názvom Majdan, pravidelná ukrajinská armáda ostreľovala Donbas. V dôsledku toho zahynulo na Donbase do 15 tisíc ľudí, vrátane detí. A mnohí pred týmto zabíjaním ušli do Ruska. Ukrajinskí predstavitelia a hlásatelia jedinej pravdy túto situáciu „s ľahkosťou v hlase“ označovali za deboľševizáciu a dekomunizáciu [...]

Peter Pellegrini, Michal Šimečka

Pellegrini nadbieha Ficovi: Máme bližšie k Smeru ako k PS

24.09.2023 15:04

Progresívci sú „pripravení rokovať s každou politickou stranou, ktorá je demokratická, proeurópska a ktorá si ctí právny štát“.

Boris Kollár a Robert Fico

Fico ráta po voľbách s Pellegrinim. Ku ktorým stranám to ťahá Kollára? Smer medzi nimi nie je

24.09.2023 14:29

Lídri očakávajú, že posledné dni do volieb budú už pokojné.

Taiwan požiar

Počet obetí požiaru v továrni na golfové loptičky na Taiwane vzrástol na desať

24.09.2023 13:54

Pri požiari a výbuchoch utrpelo zranenia ďalších približne 100 ľudí.

odor

Ódor reaguje na Fica: Nie je pravda, že Nemci zatvoria hranice s Českom

24.09.2023 13:35, aktualizované: 14:09

Som v kontakte aj s ministrom vnútra ČR a s nemeckými partnermi, uviedol premiér.

durilamichal

O lepších časoch bez pokrytectva

Štatistiky blogu

Počet článkov: 205
Celková čítanosť: 573871x
Priemerná čítanosť článkov: 2799x

Autor blogu

Kategórie

Odkazy