Založ si blog

Parlamentu a vláde: Stiahnite súhlas so vstupom Švédska do NATO!

 

Švédsko sa jasne prezentuje odmietnutím prístupu Ruska na vyšetrovanie teroristického útoku na plynovody Nord Stream I a II, ktorého miesto sa nachádza v pásme švédskych vôd. Tento útok bol viacerými inštitútmi označený za štátnu sabotáž, ktorú by nik menší nezvládol.

 

Švédsko svojím postojom jasne deklaruje, že nechce, aby bola zistená a odhalená pravda o tomto útoku. Aký dôvod na to má krajina, ktorá zrazu vehementne chce vstúpiť do NATO?? Chce sa ukrývať za NATO? Lebo má podiel na teroristickom útoku? Útoku krytom štátom? Lebo chce zakrývať svojho spojenca? Aký iný dôvod môže mať taká kultúrna a mierová krajina na odmietaní pravdy?? Na odmietaní zisťovať či zistiť pravdu?? Pravdu o terorizme?? Kto teda vlastne podporuje a kryje terorizmus vo svete??

 

NATO deklaruje, že vstúpiť doň môžu iba krajiny, ktoré nemajú vojenské či územné spory s inými krajinami. Je Švédsko takou krajinou? Aj po útoku na Nord Stream?

 

V posledných dňoch sa Švédsko predvádza právom páliť Korán pred mešitou a zároveň vyhlásením vlády Švédska, že táto je rozhodne proti takýmto činom. Ako názornejšie by bolo možné predstaviť pokrytectvo? Pokrytectvo najhrubšieho zrna?

 

A takýchto pokrytcov, odporcov pravdy a ktohovie čoho ešte potrebujeme do NATO?? Preto by naše príslušné orgány štátnej moci mali okamžite stiahnuť súhlas so vstupom Švédska do NATO, minimálne do doby vyšetrenia útokov na Nord Stream. Súhlas, ktorý bol vydaný bez náležitého zhodnotenia, na báze ľahkovážnosti. A nespoliehať sa iba na Maďarsko a Turecko, ktoré jediné si nezakrývajú oči pred realitou tohto sveta a týchto dní.

 

Nie Slovenským záujmom!

12.07.2024

Prežívame čiastočne turbulentné obdobie, keď máme možnosť sledovať príživníkov rôznych politických smerov, rôznych politických, najmä osobných záujmov. Prežívame obdobie, o ktorom až nasledujúce generácie budú písať a uvažovať, čo všetko sme prehajdákali. Najväčšie huby či papule dnešných dní robia všetko preto, aby nepriateľstvo medzi [...]

Čas vodcov svorky

27.06.2024

V chotároch niekoľkých obcí v našom malom okrese sa zhromaždila neveľká svorka psov. Veľkých vlčiakov, miešancov, ale aj krpatých čivav. Svorku tvorili spočiatku najmohutnejšie psy. Všetci jedinci voči nej prechovávali radšej rešpekt. Prevažne nechcený, ale čo v takej situácii? Tri či štyri čivavy sa ku svorke pridali neskôr. Prišli o svojho pána [...]

Peniaze pre Starobince a Domy opatrovateľských služieb

25.06.2024

dôkladné či úplné majetkové priznanie k žiadosti o priznanie dôchodku od Sociálnej poisťovne prednostný podiel Starobinca, Domu opatrovateľskej služby na dedičstve o zameškané platby opatrovaného seniora Tento jednoduchý a priamočiary krok výrazne zmení „neschopnosť“ platiť za služby Domova pre seniorov. Neschopnosť samotného seniora aj jeho [...]

Chán Júnis / Hamas / Palestína / Gaza /

V Gaze pri útokoch Izraela za posledný deň zahynulo 37 ľudí, uvádzajú tamojšie úrady

20.07.2024 14:14

Počet obetí z radov Palestínčanov sa po deviatich mesiacoch izraelskej vojenskej ofenzívy blíži k 39-tisíc.

Grécko-požiare-búrky-výstraha

Grécko sužuje vlna horúčav: Blesky zabíjali dobytok a spôsobili požiare

20.07.2024 13:55

V oblasti viac na sever, blízko gréckeho mesta Florina, uhynulo v dôsledku úderov bleskov dovedna deväť kusov hovädzieho dobytka.

Dúhový Pride 2024 v Bratislave, LGBT pochod

FOTO: Začal sa dúhový Pride. Aj LGBTI+ kultúra je slovenská kultúra, odkazujú

20.07.2024 12:46, aktualizované: 13:05

LGBTI+ ľudia na Slovensku odjakživa žili, tvorili a zachytávali svoje životné príbehy v najrôznejších umeleckých podobách.

hádka, deti, konflikt

SALVE, kúzelná pomôcka pri výchove detí a zvládaní konfliktov. Čo to je?

20.07.2024 12:43

Päť písmen ukrýva postup, ako reagovať, keď deti neposlúchajú, hádajú sa alebo robia iné veci, ktoré sa nám nepáčia.

durilamichal

O lepších časoch bez pokrytectva

Štatistiky blogu

Počet článkov: 247
Celková čítanosť: 697363x
Priemerná čítanosť článkov: 2823x

Autor blogu

Kategórie

Odkazy