Založ si blog

Sú to odporní konšpirátori a šíritelia hoaxov. Toť sú

 

 

Je ich plný mediálny svet. Sú dobre vybavení technicky, politicky aj finančne. Printovo, televízne i internetovo.

 

Denne nás informujú, že vojna je niečo podobné ako športové hry Spartan. Sem tam niekto zranený. Áno aj mŕtvy. Civilista. Ako v piatok (30.6. Jaroslav Diro) na motorkárskych pretekoch v Gelnici. A častejšie dieťa. Áno, to sú správy o vojne z konšpiračných médií. Občas aj naša Zelená vlna vyzerá pochmúrnejšie. Áno, oni sú tí konšpirátori, luhári! A ešte sa bez kúska hanby hlásia k bojovníkom proti konšpiráciám a hoaxom. Hanba vám!

 

Od začiatku vojny, podľa nich, ruská armáda ani raz netrafila žiadny vojenský objekt ukrajinskej armády, žiadny muničný či ženijný sklad, žiadne zhromaždisko živej vojenskej sily, žiadne sklady zbraní, žiadny iný vojenský objekt. Iba samé civilné objekty. Civilnú infraštruktúru či supermarket alebo nemocnicu. Minule trafili pizzeriu plnú civilných hostí, čo má dokazovať, že na území ovládanom Ukrajinou sa žije bezstarostným spoločenským životom.

 

Ruská armáda, sú takí motáci, že obsadia Záporožskú jadrovú elektráreň a potom ju sami ostreľujú. Jednoducho, strieľajú sami po sebe. No super. Ukrajinským vojakom stačí čakať kedy sa ruskí sami zničia.

 

Takéto správy môžu šíriť iba od kosti luhári, skutoční konšpirátori. Iba slepci, ktorí si hrôzy vojny nevedia ani predstaviť. Ich kariérna túžba im to nedovolí. Hrôzy vojny, v ktorej denne sú zabíjané a mrzačené desiatky až stovky nevinných ľudí. Ľudí, ktorí žiadnu vojnu nechceli, ktorým žiadna vojna neprinesie úžitok. Ľudí, pre ktorých je akýkoľvek mier stokrát lepší ako každá akákoľvek vojna.

 

Je do neba volajúce a poburujúce halabušenie, že Ukrajina, napriek niekoľkoročným dodávkam zbraní všetkého druhu, žiada ďalšie a ďalšie zbrane a ešte modernejšie. Pre pána kráľa, a na čo? Veď podľa našich „na správnej strane“, ruskí vojaci za poldruha roka nič vojenského netrafili a teda nezničili. Tak načo by chceli ďalšie zbrane?! Prezradíte nám informátori „zo správnej strany“? Vari ich nepredávajú??

 

Čo tým títo luhárski konšpirátori sledujú? Čie pokyny plnia? Nie sú medzi nimi aj novinári? Bolo by dobré, keby boli. Aspoň jeden.

 

Konšpiráciou chcú vytvoriť dojem, že vojna je podobná spartakiáde či demonštrácii proti výstavbe smetiska? Alebo stretu futbalových fanúšikov klubov rivalov? Že by sa do vojny mohli a možno aj mali hlásiť dobrovoľníci a dovolenkári túžiaci po adrenalíne? Lebo vo vojne im takmer nič nehrozí? Nebezpečnejšie je sa v civile prechádzať mestom?

 

Áno, oni sú skutoční a praví konšpirátori. Bezbrehí luhári a verejne, vrchnou politickou suitou chránení dezinformátori – nosiči jediných „pravdivých“ správ. Ľahko ich spoznáte. Stačí keď sa pozorne započúvate či začítate do správ, ktoré nám s nasadením vlastnej kariéry drukujú. Môžete ich denne vídať na obrazovkách všetkých TV či PC, či čítať vo všetkých jediných správnych novinách …

 

Chcete poraziť Rusko? Rozlúčte sa so všetkým a všetkými.

22.09.2023

Iba blázon si môže namýšľať, že porazí kohosi, kto nepoužije zbrane, ktoré má k dispozícii. Žiaľ, takých bláznov je čím ďalej viac. A na Slovensku sa to nimi priam hýri. A myslia si, že to iba vy ostatní, ten plebs, budete pozabíjaní a odstránení z planéty, ktorá poskytne blahobyt tým ostatným, teda luzerom. Nie je to však tak. Krajina, ktorá sa [...]

Táto vojna len tak neskončí

21.09.2023

Začínajú sa objavovať hlasy o možnostiach či spôsoboch ukončenia vojny. Vďaka za každý dobrý nápad, ale! Táto vojna, ani žiadna iná, neskončí, kým nezaznie čestná a pravdivá odpoveď na otázku: „Prečo táto vojna začala?!“ A nestačí len pravdivo a čestne odpovedať prečo začala, ale ďalším nutným krokom bude odstránenie [...]

Aj rusofóbom: Že Rusko napadlo Ukrajinu?

12.09.2023

Od roku 2014, po ozbrojenom puči a prevrate s názvom Majdan, pravidelná ukrajinská armáda ostreľovala Donbas. V dôsledku toho zahynulo na Donbase do 15 tisíc ľudí, vrátane detí. A mnohí pred týmto zabíjaním ušli do Ruska. Ukrajinskí predstavitelia a hlásatelia jedinej pravdy túto situáciu „s ľahkosťou v hlase“ označovali za deboľševizáciu a dekomunizáciu [...]

Pašinjan

Pašinjan naznačil odklon Jerevanu od politiky Kremľa. Zatkli by Arménci Putina?

24.09.2023 15:55

Rusko odmietlo prísť Arménsku na pomoc pri najnovšom konflikte v Náhornom Karabachu.

Peter Pellegrini, Michal Šimečka

Pellegrini nadbieha Ficovi: Máme bližšie k Smeru ako k PS

24.09.2023 15:04

Progresívci sú „pripravení rokovať s každou politickou stranou, ktorá je demokratická, proeurópska a ktorá si ctí právny štát“.

Boris Kollár a Robert Fico

Fico ráta po voľbách s Pellegrinim. Ku ktorým stranám to ťahá Kollára? Smer medzi nimi nie je

24.09.2023 14:29

Lídri očakávajú, že posledné dni do volieb budú už pokojné.

Taiwan požiar

Počet obetí požiaru v továrni na golfové loptičky na Taiwane vzrástol na desať

24.09.2023 13:54

Pri požiari a výbuchoch utrpelo zranenia ďalších približne 100 ľudí.

durilamichal

O lepších časoch bez pokrytectva

Štatistiky blogu

Počet článkov: 205
Celková čítanosť: 573908x
Priemerná čítanosť článkov: 2800x

Autor blogu

Kategórie

Odkazy