Založ si blog

Predstavte sa! Kolegovia blogeri aj „ostatní“.

 

Som bloger. Neskrývam sa, nezatajujem sa a nediskutujem. Po zverejnení blogu si prečítam diskusné príspevky a vyčítam si, ak som niečo nenapísal dostatočne zrozumiteľne. Moja chyba. Nuž čo.

 

Viacerí blogeri sa ešte stále anonymizujú. A nemuseli by. Názory mnohých sú veľmi aj poučné aj trefné. Preto niet dôvodu vo vašom prípade byť anonymný. Alebo sa obávate slobody a práva v našej demokratickej krajine? To snáď nie. Preto sa obraciam na vás, blogeri blogerky, zahoďte masku anonymity. Nemáte dôvod ju používať. Predstavte sa, predstavme sa. A podporme odvahu ďalších, ktorí sa možno tiež bezdôvodne obávajú.

 

Ale, na blogoch nám vystupujú aj mnohí anonymní „prispievatelia“, vraj diskutéri, ktorí nikdy blog nenapísali. Hotoví majitelia pravdy a rozumu, ktorí sa hanbia za svoje meno, za svoje priezvisko.

 

Alebo sa hanbíte za svoje príspevky? Tak ich nepíšte. Alebo ste na „správnej strane“, a preto sa musíte hanbiť? Tušíte aspoň, kde sa tá vaša strana nachádza? Ale môžete to zistiť tým, že sa pochválite svojími príspevkami svojim najbližším: deťom, manželke, rodičom, kamarátom. Oni vám už povedia čo treba.

 

Zamyslite sa, zamyslime sa všetci nad tým, čo napísať v blogu aj diskusnom príspevku, aby sme sa tým chceli pochváliť. Pred čitateľmi i svojími deťmi. Aby sme na blogu, pri svojich príspevkoch, s hrdosťou uvádzali svoje meno aj priezvisko. A vytvorme spoločenský odstup od anonymných ….. no ….

 

Aby som presvedčil, že to myslím vážne, pripájam aj foto spred Grasalkovičovho paláca, ktoré mi urobili policajti v marci tohto roka, keď kontrolovali moju totožnosť. Boli korektní a profesionálni. Prajem im veľa pracovných aj osobných úspechov.

IMG-20230316-WA0001 – 54 kB

IMG-20230316-WA0000

Chcete poraziť Rusko? Rozlúčte sa so všetkým a všetkými.

22.09.2023

Iba blázon si môže namýšľať, že porazí kohosi, kto nepoužije zbrane, ktoré má k dispozícii. Žiaľ, takých bláznov je čím ďalej viac. A na Slovensku sa to nimi priam hýri. A myslia si, že to iba vy ostatní, ten plebs, budete pozabíjaní a odstránení z planéty, ktorá poskytne blahobyt tým ostatným, teda luzerom. Nie je to však tak. Krajina, ktorá sa [...]

Táto vojna len tak neskončí

21.09.2023

Začínajú sa objavovať hlasy o možnostiach či spôsoboch ukončenia vojny. Vďaka za každý dobrý nápad, ale! Táto vojna, ani žiadna iná, neskončí, kým nezaznie čestná a pravdivá odpoveď na otázku: „Prečo táto vojna začala?!“ A nestačí len pravdivo a čestne odpovedať prečo začala, ale ďalším nutným krokom bude odstránenie [...]

Aj rusofóbom: Že Rusko napadlo Ukrajinu?

12.09.2023

Od roku 2014, po ozbrojenom puči a prevrate s názvom Majdan, pravidelná ukrajinská armáda ostreľovala Donbas. V dôsledku toho zahynulo na Donbase do 15 tisíc ľudí, vrátane detí. A mnohí pred týmto zabíjaním ušli do Ruska. Ukrajinskí predstavitelia a hlásatelia jedinej pravdy túto situáciu „s ľahkosťou v hlase“ označovali za deboľševizáciu a dekomunizáciu [...]

Pašinjan

Pašinjan naznačil odklon Jerevanu od politiky Kremľa. Zatkli by Arménci Putina?

24.09.2023 15:55

Rusko odmietlo prísť Arménsku na pomoc pri najnovšom konflikte v Náhornom Karabachu.

Peter Pellegrini, Michal Šimečka

Pellegrini nadbieha Ficovi: Máme bližšie k Smeru ako k PS

24.09.2023 15:04

Progresívci sú „pripravení rokovať s každou politickou stranou, ktorá je demokratická, proeurópska a ktorá si ctí právny štát“.

Boris Kollár a Robert Fico

Fico ráta po voľbách s Pellegrinim. Ku ktorým stranám to ťahá Kollára? Smer medzi nimi nie je

24.09.2023 14:29

Lídri očakávajú, že posledné dni do volieb budú už pokojné.

Taiwan požiar

Počet obetí požiaru v továrni na golfové loptičky na Taiwane vzrástol na desať

24.09.2023 13:54

Pri požiari a výbuchoch utrpelo zranenia ďalších približne 100 ľudí.

durilamichal

O lepších časoch bez pokrytectva

Štatistiky blogu

Počet článkov: 205
Celková čítanosť: 573930x
Priemerná čítanosť článkov: 2800x

Autor blogu

Kategórie

Odkazy