Založ si blog

Adopcie detí komunitou LGBT plus celá abeceda

 

Do omrzenia sa opakujú požiadavky politických predstaviteľov homosexuálov o adopcii detí nimi, bez ktorej legislatívnej úpravy „nevedia“ a nie sú schopní žiť. A sú ohrozovaní na vlastnej bezpečnosti. Nuž odtiaľ potiaľ.

 

Existuje, myslím že jednoduchá možnosť, legislatívne upraviť spolužitie (aj „rozchody“) homosexuálnych partnerov pod názvom „gay partner, resp. lesba partnerka“. Dúfam, že tieto pomenovania nie sú urážlivé. Ako náhradu muž ženatý, žena vydatá.

 

Ale adopcia detí je niečo celkom iné. Vedie ma k tomu poznanie z blízkeho okolia dvoch prípadov, keď manželka „načapala“ manžela, že je gay, resp. keď po rokoch manželstva sa manžel „vyznal“ manželke, že je gay. A jeden prípad z tlače, o prípade dvoch lesieb v USA.

 

Všetky tieto homosexuálne osoby mali svoje deti a žili roky v manželských zväzkoch. Spomínané lesby vo zväzku lesbickom a dieťa mali so susedom. Vraj kvôli úspore nákladov na umelé oplodnenie. A ako je všetkým a celému svetu známe, svoje deti si nik nemusí a nepotrebuje adoptovať. Preto požiadavka homosexuálnych politikov na adopciu detí je celkom bezpredmetná! A nevykazuje žiadnu akútnosť či súrnosť. A neexistenciou takejto možnosti nie sú ohrozované žiadne ľudské práva homosexuálov.

 

Horšia je alternatíva, keď homosexuáli nechcú vlastné deti, ale chcú cudzie. Dokonca takéto pravidlo požadujú uzákoniť. Nuž tu sa mi žiada povedať, že v tomto prípade ide o čistú zvrhlosť a prejav ľudského hnusu.

 

Ten kto nemiluje a nechce vlastné deti, vari chce deti cudzie??

Kto nechce vychovávať a starať sa o vlastné deti, vari sa chce starať a vychovávať deti cudzie??

O čo ide homosexuálnym politikom a ich lokajom??

O čo sú deti cudzie lepšie či bližšie než deti vlastné??

Čo sa nedá robiť s deťmi vlastnými, ale s cudzími áno??

 

Nenachádzam iné pomenovanie len hnus, zvrhlosť a neľudské mravné, páchnuce dno. Toť požiadavky LGBT plus a celej abecedy na adopciu cudzích detí.

 

Potrebujeme 15 verejnoprávnych kanálov?

26.05.2023

V poslednom čase sme si vypočuli politické a poslanecké info, koľko potrebuje verejnoprávna RTVS peňazí, aby funkcionári, zamestnanci a ich kamaráti boli spokojní. Vraj pevnú čiastku HDP. Mali by myslieť výdavkov štátneho rozpočtu, nie HDP. Pretože HDP ani jeho časť sa nedá prideliť. Nikomu. Ale o tom inokedy. Každopádne, verejnoprávne cítiaci [...]

Slovensko je vo vojne proti Rusku. A nie je to prvýkrát.

17.05.2023

Neopieram sa o žiadne nepochopiteľné „argumenty“ anonymizovaných právnikov. Vychádzam z reality, ktorú nám servírujú naši predstavitelia. A predstavitelia slovenského štátu či republiky sa v krízových situáciách vždy postavili na nesprávnu stranu. Aj preto kričia, že stoja na správnej strane. Asi v očakávaní, že toľkokrát opakovaná lož sa [...]

Tunelári – hlavní tvorcovia HDP?

16.05.2023

Aj v našich správach sa už objavili konštatovania, že HDP Ruska za rok 2022, napriek našim proroctvám a snahám a naprieky sankciám, namiesto poklesu o cca – 20 %, stúpol o cca 2,5 %. No strašné! Ešte aj inflácia v Rusku sa pohybuje pod úrovňou 4,0 %, teda nižšie ako u všetkých múdrych a vyspelých. Kde jen leberálni soudruzi udelali chybu? [...]

UA Vojak / Vojna na UA / Bachmut / Delo /

Vojna medzi Ruskom a NATO je možná, vyhlásil náčelník českého generálneho štábu

29.05.2023 12:27

Aby sa tomuto scenáru zabránilo, je podľa Řehku potrebná zásadná príprava a odstrašenie.

Kliešť

Na celom území Česka platí mimoriadne riziko napadnutia kliešťom

29.05.2023 12:25

Začiatok sezóny kliešťov podľa Českého hydrometeorologického ústavu úzko súvisí s počasím.

František Mikloško

Do KDH sa vracia František Mikloško

29.05.2023 11:43

Podľa Majerského je Mikloško "osobnosť, ktorá má čo povedať aj v dnešnej dobe v slovenskej politike".

Gizela Dvončová

Vo veku 106 rokov zomrela v Partizánskom najstaršia Slovenka

29.05.2023 10:34

Informoval o tom primátor Partizánskeho Jozef Božik.