Založ si blog

Sklamaní a nespokojní? Pozrite sa do zrkadla a nekňučte!

 

Vraj pán Peter Pellegrini a jeho štáb strašili voličov vojnou a stavili kampaň na šírení strachu ako vhodnej motivácie voličov a urobili z pána Korčoka kandidáta vojny a vojnového štváča. Že oklamali takto voličov a preto pán Pellegrini vyhral.

 

Nuž verím, že ste sklamaní, ale mýlite sa a klamete ako počas celej tejto kampane. Iba to nesmiete kvôli osobnej hanbe pripustiť. Hanba je vašou jedinou „ozdobou“ a vlastnosťou na ďalšie obdobie!

 

Vojnového štváča a kandidáta vojny z pána Ivana Korčoka ste urobili VY. VY, ktorí už dva roky šírite naratívy, že Slovensko je vo vojne proti Rusku už dva roky, pričom za nás, našimi zbraňami už dva roky bojujú Ukrajinci! A musí to tak byť aj naďalej! To VY ste urobili z pána Korčoka kandidáta vojny!! Tak nekňučte a neotravujte mediálny priestor! VY ste pána Korčoka oklamali a poškodili! Už len, že ste sa vyskytli v jeho blízkosti mu uškodilo!

 

A vy pán Korčok, si ich dobre zapamätajte. Keď ste už povedali, že toto im nezabudnete, aby nedošlo, ako teraz, k omylu, že uveríte klamárom a kamarátom vojnových štváčov. Klamárom, ktorí sa iba usilovali zviesť na Vašom úspechu! Aby ste nevyčítali svoje sklamanie tým, ktorí za to nemôžu a ktorí sa o to vôbec nepričinili.

 

A nielen to!

 

Pána Korčoka po celý čas podporovali politické subjekty a strany, ktoré po parlamentných voľbách 2023, okamžite začali s organizáciou volebného prevratu! Prevratu, ktorým chceli stoj čo stoj dosiahnuť, aby víťaz parlamentných volieb nedokázal zostaviť vládu. Áno, určite si spomínate na ponuky tých ktorí súboj o víťazstvo prehrali, s rozdávaním vládnych aj parlamentných postov, len aby oslovení nevstúpili do koalície s víťazom volieb.

 

Sú to všetko zradcovské, luhárske indivíduá a zradcovské, luhárske politické strany, ktoré nemajú žiadnu úctu k postoju a rozhodnutiu voličov. Žiadnu úctu k voľbám, k víťazovi volieb. Ani prezidentských. Vidíte to v priamom prenose.

 

Voľby a výsledok volieb je pre nich iba zbytočnou prekážkou, ktorá im sťažuje „prácu“. Im jediným, ktorí majú od zahraničných spojencov a Ambasády právo riadiť tento štát a rozhodovať o jeho osude. Organizovať volebný prevrat je pre nich čosi samozrejmé, na čo majú „právo“ v medziach „ich demokracie“. Ešte že si nevzali príklad z Majdanu.

 

A čo by títo podvodníci a zradcovia volieb (aj referenda) požadovali za svoju podporu od pána Korčoka, keby tento uspel?? K čomu všetkému by ho boli schopní nútiť?? Nechcem ani pomyslieť.

 

Preto je úspech pána Pellegriniho úspechom nielen Slovenska, ale možno aj úspechom a záchranou pána Korčoka. Preto aj Vy, pán Korčok, možno je namieste vyjadriť vďaku (aspoň maličkú) všetkým voličom. Aj tým, ktorí Vás nevolili. A do pamäte zafixovať tých, ktorí tam patria!

 

A Vám pán (prezident) Pellegrini veľa entuziazmu a úspechov v práci.

 

 

Zhabú USA a EU Ruské aktíva? No neviem neviem.

24.05.2024

Od vypuknutia ozbrojeného konfliktu na Ukrajine a nasadení stoviek protiruských sankcií zo strany EU a USA, sa majitelia svetového rozumu zasadzujú o konfiškáciu aktív RF umiestnených na Západe. Zo strany RF ide predovšetkým o cenné papiere, presnejšie dlhopisy západnej proveniencie a finančné prostriedky na NOSTRO účtoch ruských držiteľov. Je toho [...]

Ste proti Zákonu o zahraničných agentoch? A to už prečo?

15.05.2024

Za posledných vyše tridsať rokov som ani raz nezachytil informáciu, z „našich ctihodných“ médií, žeby do našich vnútorných záležitostí zasahoval ktokoľvek iný, než Rusko! A nezachytil som nič iné ani od „našich najctihodnejších“, teda od predstaviteľov novinárskej či žurnalistickej obce! A nebudem tajiť, nezachytil som nič iné [...]

Ste sa zbláznili? Ste proti Zákonu o zahraničných agentoch? ?

15.05.2024

Za posledných vyše tridsať rokov som ani raz nezachytil informáciu, z „našich ctihodných“ médií, žeby do našich vnútorných záležitostí zasahoval ktokoľvek iný, než Rusko! A nezachytil som nič iné ani od „našich najctihodnejších“, teda od predstaviteľov novinárskej či žurnalistickej obce! A nebudem tajiť, nezachytil som nič iné [...]

NRSR, parlament, poslanci

Prieskum: Voľby by v máji vyhral Smer, náskok pred druhým PS je minimálny

27.05.2024 20:10

Hranicu zvoliteľnosti by prekročila aj SNS a Republika.

nehoda, horná streda

Počas zásahu na D1 do nich vrazil kamión, dvaja hasiči zahynuli. Šutaj Eštok vyjadril rodinám sústrasť

27.05.2024 18:10, aktualizované: 21:40

Diaľnica bude podľa polície uzatvorená do obhliadky.

žilina, polícia,

Len 16-ročný mladík namieril BMW do skupiny ľudí, jeden človek skončil v nemocnici

27.05.2024 17:53

Vyšetrovateľ na obvineného spracoval podnet na podanie návrhu na jeho vzatie do väzby.

ZSSK, vlak, zeleznice, IC, stanica, lokomotiva, pracovnik

Vlak v Podolínci zraziť malé dievčatko, doprava je smerom do Starej Ľubovne zastavená

27.05.2024 17:49

Dieťa malo utrpieť zranenia, ich rozsah nateraz nie je známy.

durilamichal

O lepších časoch bez pokrytectva

Štatistiky blogu

Počet článkov: 238
Celková čítanosť: 675810x
Priemerná čítanosť článkov: 2840x

Autor blogu

Kategórie

Odkazy