Založ si blog

Keď spodina sa derie hore

 

Kedysi bežala vo vysielaniach relácia Najslabší z kola von, keď samotní súťažiaci hlasovaním potvrdili stav súťaže a poslali najslabšieho z kola von. Vysielanie relácie však skončilo obrovskou hanbou, keď neschopná spodina pochopila, že pôjde z kola von a tak sa spojila a hlasovaním poslala z kola von toho najschopnejšieho, toho najzdatnejšieho.

 

Blamáž, ukazujúca ako sa spodina prediera na vrchol bola taká zahanbujúca, že kandidát na prezidenta a neskorší prezident, pán Václav Klaus, po jednej z neúspešných volieb v parlamente povedal, že nedopustí, aby sa tu (vo voľbe prezidenta) zopakovalo to primitívne, najlepší z kola von. Vydržal, odolal a stal sa prezidentom štátu. Nie každý však má jeho výdrž a jeho odhodlanie.

 

Dnes môžeme pozorovať čosi podobné. Lúzeri sa spájajú, vykrikujú o svojej jednote, ktorá má byť náhradou pravdy a rozumu a osočujú najschopnejšieho. Chcú ho dostať stoj čo stoj z kola von. Zverejňujú podvrhnuté klamstvá, a na ich základe osočujú iných. A nehanbia sa! Sú v tom doma.

 

Kedysi to bolo na záberoch železničnej stanice, dnes je to nákupné centrum. Centrum, pri ktorom neparkovalo žiadne auto, pri ktorom po výbuchu boli iba uniformovaní muži, hasiči, vojaci, záchranári, „vojenskí spravodajcovia“ … Žiadne ženy, žiadne deti. Nuž čo. To bolo také nákupné centrum.

 

A jeden protagonista tej spodiny natočil zábery z vnútra centra, kde ukázal stojace regály plné neporozbíjaných fliaš …

 

https://www.1tv.ru/news/issue/2022-06-28/12:00#1

od 3:00 min.

 

 

Koho do európskeho parlamentu?

08.07.2022

Onedlho sa budú konať voľby do EP. Koho tam poslať? Už prvý pohľad na početnosť tohto 751 členného zboru poslancov hovorí, že tam neprebieha žiadna, ale žiadna diskusia, či porada. To zistí každý, kto si vypočuje diskusiu troch a viacerých diskutérov, ktorí už krátko po začatí diskusie za začnú obviňovať zo skákania si do reči. Načo ich tam teda [...]

Jeden národ, jedna ríša, jeden vodca?

05.07.2022

Čo bolo bolo, dnes je dnes. Poďme ale do súčasnosti. Poznačenej: a) špeciálnou operáciou na odstránenie nacistov, b) otvorenou vojnou, či c) ozbrojeným konfliktom. Výzvy a potvrdenia nekonečnej a neprestrielnej jednoty sú príkazom každého „predslovu“. Z vyššie uvedeného je však zrejme, že nejde o celkom nový fenomén. Už kedysi tu podobné výzvy [...]

Učiteľom a lekárom. Vy inteligenčná žobrota

01.07.2022

Spoločnosť si denne vypočúva plač a ponosy najúbohejšej vrstvy našej spoločnosti. Učiteľov a lekárov! Nikomu nie je tak krivdené v napredovaní a rozvoji ako im. Nik nedostáva takú mizernú odmenu za prácu ako ONI. Hrozné čo len počúvať, nie ešte tak žiť. Ako niektorí dali na plagátik, z toho platu sa nedá žiť. Škoda že nedoplnili, koľkí iní [...]

telefón, ruky, mobil

V Česku zaznamenali sofistikovaný podvod, varujú pred falošnými exekúciami

15.08.2022 22:59

Podvodníci ľuďom posielajú SMS správy, kde ich informujú o vymyslenej exekúcii.

Robert Fico

Fico: Zrušenie práva veta je pre Smer neprekročiteľná červená čiara

15.08.2022 20:08

Fico tvrdí, že právo veta členských krajín EÚ má obrovský význam v praktickom živote.

Ukrajina Rusko vojna Charkov uarus

Ukrajina s protiútokom vyčkáva, Rusi sa obracajú na Severnú Kóreu. Smeruje svet do veľkej vojny?

15.08.2022 19:48

Ako sa vyvíja vojna na Ukrajine a ako veľmi vážne máme brať zbližovanie sa Ruska so Severnou Kóreou? V podcaste denníka Pravda odpovedá generál Pavel Macko.

Kajetán Kičura

Kičura zlaté tehličky mal. Podľa polície boli aj v sejfe, len v bankovom

15.08.2022 18:45

Robert Fico uviedol, že Kičurove zlaté tehly v sejfe sú blud, a Kičura nemá ani sejf. Polícia na to reagovala, že tehličky existujú a v sejfe ich mal - v bankovom.

durilamichal

O lepších časoch bez pokrytectva

Štatistiky blogu

Počet článkov: 167
Celková čítanosť: 432188x
Priemerná čítanosť článkov: 2588x

Autor blogu

Kategórie

Odkazy