Založ si blog

Čo ešte od Vás chcú?

 

 

Dali ste sa vakcinovať. Jeden, dva, trikrát. Presne ako od vás chceli. Prečo nemôžete žiť normálnym, bežným životom? Ako sme mohli vždy doposiaľ, keď sme sa správali podľa pokynov odborníkov?

 

Dokonca vás odmeňujú dvoma či troma stovkami. Lebo ste poslúchli? Alebo preto, že teraz už môžete žiť normálne? A nepripomínajú vám, že tie stovky pochádzajú z vašich zárobkov, z vašej práce. Polovica z práce vakcinovaných, druhá polovica z práce nevakcinovaných. Tak je to momentálne u nás. Zo svojho vám nedajú. Buďte si istí.

 

Čo teda od vás ešte chcú? Bez hanby vám servírujú, že to pre nevakcinovaných. Naozaj? Aký význam mali teda vakcíny? Registrované podmienečne, pre núdzové stavy?. Prečo nemôžete žiť ako ľudia, ktorí sú zdravotne chránení? Lebo nevakcinovaní?

 

Do supermarketov môžete ísť voľne. Nech vládzete makať. Aj makať v obrovských fabrikách môžete. Vo firmách, kde na jednej smene sú stovky až vyše tisícky ľudí a čulý pracovný, kontaktný ruch. Ale do divadla, reštaurácie, na štadión, do bazénu, na relax, masáž či do kostola len po predložení „platného víza“. A len v nimi určenom počte. Prečo? Lebo nevakcinovaní?

 

Čo teda od vás ešte chcú? Aby ste sa hnevali a nenávideli nevakcinovaných?  Chcú vyvolať neznášanlivosť medzi ľuďmi navzájom? Medzi dnešnými politikmi je to dosť preferované. Jedni zakazujú iné jazyky než ten „svoj“, a chcú vstúpiť do spoločenstva krajín, kde sa používa neobmedzene 26 úradných jazykov a nespočet ostatných. Iní rozdeľujú ľudské práva iné pre mužov a iné pre ženy. Iní určujú lekárom a ostatným zdravotníkom diagnózu a prikazujú im ako sa majú správať, ak nechcú prísť o prácu. Evidentne vo svojej nadutosti sú presvedčení, že to vedia lepšie ako samotní lekári. Možno už dospeli aj k poznaniu, že to oni sú praví lekári. A po dnešných správach z Austrálie asi už budú rozhodovať aj o úspechu športovcov.

 

Prečo teda vy, vakcinovaní, čušíte a nebránite svoje práva? To od nevakcinovaných je závislá účinnosť vakcíny ktorou vás napichali? Prečo sa nedožadujete života, ktorý zodpovedá životu vakcinovaných? Koľkokrát vás ešte napichajú? Nevediac čim? Lebo nevakcinovaní? A nebuzerujú vás preto, lebo sa obávajú, že sa preukáže v celej nahote neúčinnosť podmienečne registrovaných vakcín?

 

Nechcú doviesť svet k poznaniu, že jediní, ktorí „majú rozum“ sú oni? A túto kvalitu získavajú dňom uchopenia politickej funkcie? Nech. Ale čo chcú od vás? Od vakcinovaných? Ktorí dodržali a dodržiavajú všetky umné pravidlá?

 

Prečo vás nepretržite buzerujú? Lebo vám to vyhovuje? Som si istý, že nie. Lebo vakcína vás nechráni? Možno. Lebo sa dáte? Áno, lebo sa dáte.

Reforma školstva – Školstvo otvorené a praktizujúce

16.02.2024

Školstvo sa v dnešnej dobe dostalo do nezávideniahodnej situácie. Napredovanie svetového hospodárstva sa šinie obrovskou rýchlosťou do neznáma, pričom hlavná je čo najvyššia rýchlosť. A žiadna prestávka či dovolenka. A v takejto situácií sa od školstva očakáva, že pripraví absolventov na všetko to neznáme, do čoho sa hospodársky svet rúti. [...]

Neopíjajte sa rohlíkom

13.02.2024

Reč je o Číne. Európa, vďaka manažmentu Bruselskej EÚ, stráca konkurencieschopnosť, stráca Európanov, ktorých chce nahradiť imigrantami, stráca mocenské pozície a stráca autoritu, honor aj kredit. Stáva sa poskokom a vykonávateľom číchsi príkazov a tají čích. Nakupuje nezmyselné počty vakcín neurčitých zdravotných/ochranných vlastností akoby [...]

Premlčacie lehoty a treťotriedna herečka. Veľa kriku pre nič?

10.02.2024

No to bola dráma. Vo štvrtok večer 8. februára. Dve hodiny. No hrôza. Ja som to však videl a vidím ináč. Ad opozícia: Načo sú komusi nekonečné premlčacie lehoty, keď skutok nechce oznámiť?? A o tomto celom bolo toto divadelné predstavenie aj s treťotriednou herečkou Holečkovou. Lebo desať rokov je aj jej málo. Pýtam sa však celkom [...]

parlamentné voľby 2023, voliči, Žilina, volebná miestnosť, urna

Zdravý rozum, Svetlo či Jednotní Slovania. Na Slovensku chce vzniknúť osem nových politických strán

25.02.2024 22:34

Na Slovensku funguje vyše 160 politických strán a hnutí, z toho vyše 100 je v likvidácii.

Republika / Milan Uhrík /

Hnutie Republika si na sneme opätovne zvolilo za predsedu Milana Uhríka

25.02.2024 22:08

Delegáti ho takisto potvrdili ako lídra kandidátky do eurovolieb.

Izrael, Gaza

Netanjahu: Izrael bude po zásahu v Rafahu niekoľko týždňov od úplného víťazstva

25.02.2024 21:27

Izraelský premiér uviedol, že žiadna dohoda ofenzíve v meste Rafah nezabráni.

Srbsko, Kosovo, Aleksandar Vučič

Chorvátsky šéf diplomacie označil srbského prezidenta Vučiča za bábku Ruska. Belehrad protestuje

25.02.2024 21:09

Ide o najnovší spor medzi susednými krajinami, medzi ktorými panuje napätie po väčšinu času od krvavého rozpadu Juhoslávie v 90. rokoch.

durilamichal

O lepších časoch bez pokrytectva

Štatistiky blogu

Počet článkov: 220
Celková čítanosť: 627356x
Priemerná čítanosť článkov: 2852x

Autor blogu

Kategórie

Odkazy