Založ si blog

Čo ešte od Vás chcú?

 

 

Dali ste sa vakcinovať. Jeden, dva, trikrát. Presne ako od vás chceli. Prečo nemôžete žiť normálnym, bežným životom? Ako sme mohli vždy doposiaľ, keď sme sa správali podľa pokynov odborníkov?

 

Dokonca vás odmeňujú dvoma či troma stovkami. Lebo ste poslúchli? Alebo preto, že teraz už môžete žiť normálne? A nepripomínajú vám, že tie stovky pochádzajú z vašich zárobkov, z vašej práce. Polovica z práce vakcinovaných, druhá polovica z práce nevakcinovaných. Tak je to momentálne u nás. Zo svojho vám nedajú. Buďte si istí.

 

Čo teda od vás ešte chcú? Bez hanby vám servírujú, že to pre nevakcinovaných. Naozaj? Aký význam mali teda vakcíny? Registrované podmienečne, pre núdzové stavy?. Prečo nemôžete žiť ako ľudia, ktorí sú zdravotne chránení? Lebo nevakcinovaní?

 

Do supermarketov môžete ísť voľne. Nech vládzete makať. Aj makať v obrovských fabrikách môžete. Vo firmách, kde na jednej smene sú stovky až vyše tisícky ľudí a čulý pracovný, kontaktný ruch. Ale do divadla, reštaurácie, na štadión, do bazénu, na relax, masáž či do kostola len po predložení „platného víza“. A len v nimi určenom počte. Prečo? Lebo nevakcinovaní?

 

Čo teda od vás ešte chcú? Aby ste sa hnevali a nenávideli nevakcinovaných?  Chcú vyvolať neznášanlivosť medzi ľuďmi navzájom? Medzi dnešnými politikmi je to dosť preferované. Jedni zakazujú iné jazyky než ten „svoj“, a chcú vstúpiť do spoločenstva krajín, kde sa používa neobmedzene 26 úradných jazykov a nespočet ostatných. Iní rozdeľujú ľudské práva iné pre mužov a iné pre ženy. Iní určujú lekárom a ostatným zdravotníkom diagnózu a prikazujú im ako sa majú správať, ak nechcú prísť o prácu. Evidentne vo svojej nadutosti sú presvedčení, že to vedia lepšie ako samotní lekári. Možno už dospeli aj k poznaniu, že to oni sú praví lekári. A po dnešných správach z Austrálie asi už budú rozhodovať aj o úspechu športovcov.

 

Prečo teda vy, vakcinovaní, čušíte a nebránite svoje práva? To od nevakcinovaných je závislá účinnosť vakcíny ktorou vás napichali? Prečo sa nedožadujete života, ktorý zodpovedá životu vakcinovaných? Koľkokrát vás ešte napichajú? Nevediac čim? Lebo nevakcinovaní? A nebuzerujú vás preto, lebo sa obávajú, že sa preukáže v celej nahote neúčinnosť podmienečne registrovaných vakcín?

 

Nechcú doviesť svet k poznaniu, že jediní, ktorí „majú rozum“ sú oni? A túto kvalitu získavajú dňom uchopenia politickej funkcie? Nech. Ale čo chcú od vás? Od vakcinovaných? Ktorí dodržali a dodržiavajú všetky umné pravidlá?

 

Prečo vás nepretržite buzerujú? Lebo vám to vyhovuje? Som si istý, že nie. Lebo vakcína vás nechráni? Možno. Lebo sa dáte? Áno, lebo sa dáte.

Nie Slovenským záujmom!

12.07.2024

Prežívame čiastočne turbulentné obdobie, keď máme možnosť sledovať príživníkov rôznych politických smerov, rôznych politických, najmä osobných záujmov. Prežívame obdobie, o ktorom až nasledujúce generácie budú písať a uvažovať, čo všetko sme prehajdákali. Najväčšie huby či papule dnešných dní robia všetko preto, aby nepriateľstvo medzi [...]

Čas vodcov svorky

27.06.2024

V chotároch niekoľkých obcí v našom malom okrese sa zhromaždila neveľká svorka psov. Veľkých vlčiakov, miešancov, ale aj krpatých čivav. Svorku tvorili spočiatku najmohutnejšie psy. Všetci jedinci voči nej prechovávali radšej rešpekt. Prevažne nechcený, ale čo v takej situácii? Tri či štyri čivavy sa ku svorke pridali neskôr. Prišli o svojho pána [...]

Peniaze pre Starobince a Domy opatrovateľských služieb

25.06.2024

dôkladné či úplné majetkové priznanie k žiadosti o priznanie dôchodku od Sociálnej poisťovne prednostný podiel Starobinca, Domu opatrovateľskej služby na dedičstve o zameškané platby opatrovaného seniora Tento jednoduchý a priamočiary krok výrazne zmení „neschopnosť“ platiť za služby Domova pre seniorov. Neschopnosť samotného seniora aj jeho [...]

stíhačka F-16

Prvé dve stíhačky F-16 pristáli na letisku v Kuchyni

22.07.2024 20:15, aktualizované: 22:11

Slovenské stíhačky leteli z USA 9 a pol hodiny bez prestávky.

SR Kuchyňa MO systém záchytný test BAK-12  odovzdanie BAX

Nová éra nadzvukového letectva: Na Záhorie prileteli prvé dve stíhačky F-16 (otázky a odpovede)

22.07.2024 18:00

Slovensko podpísalo s USA kontrakt celkovo na štrnásť kusov F-16, zatiaľ prišli dve.

Izrael / Palestína / Západný breh Jordánu /

CNN zdokumentovala brutálny útok izraelských osadníkov na Západnom brehu Jordánu

22.07.2024 17:46

K útoku došlo niekoľko dní po tom, čo Medzinárodný súdny dvor rozhodol, že 57 rokov trvajúca okupácia palestínskych území Izraelom je nezákonná.

Yvette Cooperová, labouristi, Británia

Nová britská ministerka ruší program konzervatívcov o deportáciách migrantov

22.07.2024 17:24

Plány konzervatívcov počítali s tým, že Rwanda bude za milióny libier prijímať migrantov z rôznych krajín zadržaných po nelegálnom príchode do Británie.

durilamichal

O lepších časoch bez pokrytectva

Štatistiky blogu

Počet článkov: 247
Celková čítanosť: 697691x
Priemerná čítanosť článkov: 2825x

Autor blogu

Kategórie

Odkazy