Založ si blog

Atentát na premiéra – iba začiatok?

 

Začiatok násilného prevratu? Lebo povolebný prevrat s neobmedzenou ponukou vládnych aj zákonodarných funkcií sa nepodaril?

 

Zástupcovia cudzích záujmov po parlamentných voľbách rozdávali a priam vnucovali za vstup do cudzineckej progresívnej légie funkcie, ktoré im nikdy nepatrili. A nehanbili sa za to! A ani ich za to nik nekritizoval! Ani tí naj zástancovia demokracie, práva a ústavnosti! Jednoducho nik! Nik sa neodvážil! Ako je toto možné? Prečo sa nik neodvážil??

 

Ako ukazuje atentát na premiéra, podľa počtu výstrelov a blízkosti atentátnika, s jedinou úlohou ho zavraždiť, cudzinecká progresívna légia sa so svojou porážkou v parlamentných aj prezidentských voľbách nezmierila! Po všetkých pouličných výzvach, urážkach aj hulvátstvach, ktoré ako sa ukázalo nestačili, zrejme si spomenula na inšpiráciu z Majdanu a pristúpila k realizácii.

 

Zrejme to tak vyhodnotili aj vyšetrovatelia a preto minister vnútra, aby neodkryl taktiku vyšetrovania opakovane zdôrazňoval, že podozrievajú iba „osamelého vlka“. Ale okamžite pochopili, že o žiadneho osamelého vlka nešlo a nejde!

 

Ten „osamelý vlk“ po atentáte sa ani nepokúšal brániť výmyslami o pomýlení sa, o vlastnom strese, či o osobnom šoku z čohosi, ale hrdo a odvážne zopakoval pre média dôvody vraždy! Hrdo sa prihlásil k svojmu činu, aby mu odmenu neuchmatol ktosi iný. Zopakoval svoje dôvody nahlas, aby oznámil objednávateľom, že svoju úlohu zodpovedne a v celom, aj mediálnom rozsahu splnil a očakáva sľúbenú odmenu!

 

Bez spomalenia a zamyslenia sa vymenoval všetky dôvody, ktoré mali byť použité v celosvetovej propagácii, že na Slovensku ľud zvrhol vládu, ktorá potláča demokraciu, ktorá ťahá Slovensko do Ruska, lebo Slovensko chce ísť svojou cestou na Západ!!

 

Okamžite po atentáte sa rozbehla kampaň vo všetkých médiách propagujúca atentátnika ako spisovateľa, chrobáčika, ktorý „len“ občas čosi načarbal, ináč je milý a obľúbený člen spolku ctihodných ľudí a susedov.

 

Rôzne média okamžite, teda do hodiny!, mali „preštudované“ tie isté jeho čarbanice, čo kedy a kde na ktorej strane načmáral, časti jeho životného príbehu a citovali jeho texty.

 

Iba blázon by im uveril!

 

Všetko to boli dávno pripravené správy, ktoré niekto konkrétny médiám dodal, ktoré niekto konkrétny v daných mediach prijal, o publikovaní ktorých v daných mediach niekto konkrétny rozhodol, a rozhodol aj o ich opakovanom publikovaní!!

 

Dodnes média šíria čo povedal neskôr, čo hovorí jeho manželka, čo jeho advokát. Všetko ešte stále smeruje k tomu, že z atentátnika raz bude hrdina, ktorý pomohol zachrániť demokraciu a bude maturitnou otázkou!

 

Lebo v normálnej spoločnosti sa nikde vo svete nedáva priestor vrahom, atentátnikom, ani ostatným kriminálnikom, ktorí mohli spáchať zločin aj v snahe o seba propagáciu! A práve z tohto dôvodu zločinec nedostane žiadny priestor vo verejnosti, nanajvýš nejaké dve písmena a bodku!

 

Iba v tomto konkrétnom prípade, atentátu na predsedu vlády Slovenska, je všetko naopak! O čom toto má svedčiť? Že to ešte neskončilo? Že to bol iba začiatok?

Nie Slovenským záujmom!

12.07.2024

Prežívame čiastočne turbulentné obdobie, keď máme možnosť sledovať príživníkov rôznych politických smerov, rôznych politických, najmä osobných záujmov. Prežívame obdobie, o ktorom až nasledujúce generácie budú písať a uvažovať, čo všetko sme prehajdákali. Najväčšie huby či papule dnešných dní robia všetko preto, aby nepriateľstvo medzi [...]

Čas vodcov svorky

27.06.2024

V chotároch niekoľkých obcí v našom malom okrese sa zhromaždila neveľká svorka psov. Veľkých vlčiakov, miešancov, ale aj krpatých čivav. Svorku tvorili spočiatku najmohutnejšie psy. Všetci jedinci voči nej prechovávali radšej rešpekt. Prevažne nechcený, ale čo v takej situácii? Tri či štyri čivavy sa ku svorke pridali neskôr. Prišli o svojho pána [...]

Peniaze pre Starobince a Domy opatrovateľských služieb

25.06.2024

dôkladné či úplné majetkové priznanie k žiadosti o priznanie dôchodku od Sociálnej poisťovne prednostný podiel Starobinca, Domu opatrovateľskej služby na dedičstve o zameškané platby opatrovaného seniora Tento jednoduchý a priamočiary krok výrazne zmení „neschopnosť“ platiť za služby Domova pre seniorov. Neschopnosť samotného seniora aj jeho [...]

Chán Júnis / Hamas / Palestína / Gaza /

V Gaze pri útokoch Izraela za posledný deň zahynulo 37 ľudí, uvádzajú tamojšie úrady

20.07.2024 14:14

Počet obetí z radov Palestínčanov sa po deviatich mesiacoch izraelskej vojenskej ofenzívy blíži k 39-tisíc.

Grécko-požiare-búrky-výstraha

Grécko sužuje vlna horúčav: Blesky zabíjali dobytok a spôsobili požiare

20.07.2024 13:55

V oblasti viac na sever, blízko gréckeho mesta Florina, uhynulo v dôsledku úderov bleskov dovedna deväť kusov hovädzieho dobytka.

Dúhový Pride 2024 v Bratislave, LGBT pochod

FOTO: Začal sa dúhový Pride. Aj LGBTI+ kultúra je slovenská kultúra, odkazujú

20.07.2024 12:46, aktualizované: 13:05

LGBTI+ ľudia na Slovensku odjakživa žili, tvorili a zachytávali svoje životné príbehy v najrôznejších umeleckých podobách.

hádka, deti, konflikt

SALVE, kúzelná pomôcka pri výchove detí a zvládaní konfliktov. Čo to je?

20.07.2024 12:43

Päť písmen ukrýva postup, ako reagovať, keď deti neposlúchajú, hádajú sa alebo robia iné veci, ktoré sa nám nepáčia.

durilamichal

O lepších časoch bez pokrytectva

Štatistiky blogu

Počet článkov: 247
Celková čítanosť: 697362x
Priemerná čítanosť článkov: 2823x

Autor blogu

Kategórie

Odkazy