Založ si blog

Danko chce rokovať o fungovaní koalície? Bravó!

 

Na tlačovej besede SNS odznelo:

 

„… sme pripravení rokovať o podmienkach fungovania koalície do budúcna, pretože sa zásadne mení politická mapa“.

https://www.youtube.com/watch?v=c0BnrJU8uEs  od 2,00 min.

 

Musím otvorene pochváliť pána Danka, že chce rokovať o podmienkach ďalšej spolupráce koalície, čo jasne dokazuje, že si plne uvedomil svoj osobný potenciál v náročných prácach, ktoré pred koalíciou stoja.

 

Nakoniec to avizoval už dávno pred prezidentskými voľbami. A razantne brojil proti koaličnému kandidátovi. Pán Danko sa rozhodol byť viac ako rovnocenným konkurentom svojho koaličného partnera a dokázať mu vo voľbách, že on na funkciu prezidenta nepatrí. Aj to dokázal, akurát, že to ON, padlo naňho.

 

A nielen to. Pán Danko utŕžil obrovské fiasko, ktorým upovedomil nielen koaličných partnerov, ale aj celú slovenskú verejnosť a potvrdil, že ON osobne nemá žiadny koaličný potenciál a je pre prácu koalície celkom neefektívny a takmer nadbytočný. Zároveň dokázal celej členskej základni SNS, že nemá ani voličský potenciál. A preto ani tam nie je na úžitok.

 

Preto som skutočne rád, že pán Danko si toto všetko uvedomil a je rozhodnutý to prerokovať na zajtrajšej (10.4.) koaličnej rade, ako to sám vyhlásil. Som pevne presvedčený, pri jeho neochvejnom vystúpení a postoji na predmetnej tlačovke, že posúri aj konanie snemu SNS, aby aj tam prerokoval fungovanie SNS do budúcna.

 

Držím mu v tom palce, aby sa nedal odradiť žiadnymi ťažkosťami a aby zo „zmenenej politickej mapy“ vyvodil a vykonal čím skôr potrebné až nutné opatrenia a závery.

 

Zhabú USA a EU Ruské aktíva? No neviem neviem.

24.05.2024

Od vypuknutia ozbrojeného konfliktu na Ukrajine a nasadení stoviek protiruských sankcií zo strany EU a USA, sa majitelia svetového rozumu zasadzujú o konfiškáciu aktív RF umiestnených na Západe. Zo strany RF ide predovšetkým o cenné papiere, presnejšie dlhopisy západnej proveniencie a finančné prostriedky na NOSTRO účtoch ruských držiteľov. Je toho [...]

Ste proti Zákonu o zahraničných agentoch? A to už prečo?

15.05.2024

Za posledných vyše tridsať rokov som ani raz nezachytil informáciu, z „našich ctihodných“ médií, žeby do našich vnútorných záležitostí zasahoval ktokoľvek iný, než Rusko! A nezachytil som nič iné ani od „našich najctihodnejších“, teda od predstaviteľov novinárskej či žurnalistickej obce! A nebudem tajiť, nezachytil som nič iné [...]

Ste sa zbláznili? Ste proti Zákonu o zahraničných agentoch? ?

15.05.2024

Za posledných vyše tridsať rokov som ani raz nezachytil informáciu, z „našich ctihodných“ médií, žeby do našich vnútorných záležitostí zasahoval ktokoľvek iný, než Rusko! A nezachytil som nič iné ani od „našich najctihodnejších“, teda od predstaviteľov novinárskej či žurnalistickej obce! A nebudem tajiť, nezachytil som nič iné [...]

NRSR, parlament, poslanci

Prieskum: Voľby by v máji vyhral Smer, náskok pred druhým PS je minimálny

27.05.2024 20:10

Hranicu zvoliteľnosti by prekročila aj SNS a Republika.

nehoda, horná streda

Počas zásahu na D1 do nich vrazil kamión, dvaja hasiči zahynuli. Šutaj Eštok vyjadril rodinám sústrasť

27.05.2024 18:10, aktualizované: 19:55

Diaľnica bude podľa polície na nevyhnutný čas uzavretá v oboch smeroch.

žilina, polícia,

Len 16-ročný mladík namieril BMW do skupiny ľudí, jeden človek skončil v nemocnici

27.05.2024 17:53

Vyšetrovateľ na obvineného spracoval podnet na podanie návrhu na jeho vzatie do väzby.

ZSSK, vlak, zeleznice, IC, stanica, lokomotiva, pracovnik

Vlak v Podolínci zraziť malé dievčatko, doprava je smerom do Starej Ľubovne zastavená

27.05.2024 17:49

Dieťa malo utrpieť zranenia, ich rozsah nateraz nie je známy.

durilamichal

O lepších časoch bez pokrytectva

Štatistiky blogu

Počet článkov: 238
Celková čítanosť: 675778x
Priemerná čítanosť článkov: 2839x

Autor blogu

Kategórie

Odkazy