Založ si blog

Ukrajinu vojnovo podporujú iba kriváci a vojnoví štváči

 

 

Každé iné zdôvodnenie je a bude iba klamstvo. Tvrdím to s plným vedomím postoja a presvedčenia mnohých našich i cudzích politických predstaviteľov kolektívneho Západu. Prečo?

 

Hľadajme odpoveď otázkou:

 

O čo lepší je mier dosiahnutý zabíjaním, vraždením tisícov či miliónov nevinných vojačikov a civilistov, než úplne rovnaký mier dosiahnutý rokovaním??

 

O čo sú „mierové“ podmienky dosiahnuté zabíjaním ľudí a ničením ľudských osudov lepšie, humánnejšie, než rovnaké podmienky dosiahnuté rokovaním??

 

O čo lepší je mier dosiahnutý zničením hospodárstva a živej i neživej prírody, než mier dosiahnutý bez tohoto ničenia??

 

Nuž o NIČ!! Práve naopak! Mier dosiahnutý bojom je sto či mnohokrát horší a nespravodlivejší. Je v mnohých, ba vo väčšine prípadov žalostne nezvratný a hriešny a veľakrát už ani nechcený. Lebo nik nevráti ľuďom zničené osudy, rodiny, životy …

 

Jedine mier dosiahnutý rokovaním je všeobecne a všestranne lepší, ľudskejší, humánnejší, spravodlivejší, ekologickejší .., než akýkoľvek mier dosiahnutý akýmkoľvek ničením, zabíjaním a všeobecným rozvratom. Nik toto nemôže vyvrátiť! Nik.

 

Ak by sa koniec koncov nepodarilo dosiahnuť spravodlivý mier rokovaním, vždy je možné vo vojne opäť pokračovať. Ale!

 

Rokovaním nemožno dosiahnuť ani spravodlivý ani iný mier v jedinom prípade, a to, ak jedna zo strán konfliktu žiada a nastoľuje nespravodlivé požiadavky. Nespravodlivé riešenia.

 

Áno, toto je jediný dôvod nemožnosti vyriešenia sporu rokovaním. Hovorím sporu, lebo pred vypuknutím každej vojny najprv existujú spory. Spory, ktoré sa následne, v prípade neriešenia, stanú príčinou vojny. V prípade tejto vojny príčiny, ktoré sú tabu, ktoré sa nesmú ani spomenúť. Napriek tomu, že rokovania najväčších mocností Európy o týchto príčinách deň noc deň v Minsku 2015 to neodškriepiteľne potvrdzujú! Rokovania, ku klamstvám v ktorých sa politici kolektívneho Západu priznali. Vraj s „rozumným“ cieľom, dosiahnuť odloženie vojny na neskôr. Bez hanby, bez trestu. Už vtedy uvažovali o vojne!

 

Ak teda politici kolektívneho Západu nepripúšťajú možnosť nastolenia mieru rokovaním, je to potvrdenie toho, že politici Západu vedia prečo a vedia, že ich požiadavky sú nespravodlivé. A preto sa ani nesmie začať rokovať, lebo by všetky nastoľované podmienky vyšli na známosť. A to je aspoň stokrát neprípustné!

 

Preto musia podporovať trvanie vojny do konečného pozabíjania. Dokonca osočovať tých, ktorí podporujú skončenie bojov. Preto musia zomierať nevinní, ktorí sa ničím o príčiny vzniku tejto vojny nezaslúžili. Preto a vďaka postoju politikov kolektívneho Západu, musí sa vojna uberať k silovým riešeniam! Do „víťazného“ vyvraždenia! Len si neuvedomili, vyvraždenia koho. Určite sú presvedčení, že nie seba. Lebo len vtedy je možné nastoliť „mier“ za hocijakých podmienok. Aj stokrát nespravodlivých, kriváckych a krivých.

 

A títo politickí štváči a predstavitelia kolektívneho Západu nie sú iba proti Rusku. Oni sú aj proti Ukrajine, iba sa to snažia skrývať politickým bľabotom. Im ide iba o ich vlastný prospech.

 

takéto riešenie, na úkor ľudských životov, môžu podporovať a chcieť len kriváci a vojnoví štváči. Nikoho iného, kto by také niečo chcel, som pri svojom bádaní neobjavil. Preto opakujem a trvám na tom, že hľadať riešenie vojny a mieru vojnovou podporou konfliktu, podporou vojnových akcií, môžu len vojnoví štváči a kriváci. Nik iný.

Chcete poraziť Rusko? Rozlúčte sa so všetkým a všetkými.

22.09.2023

Iba blázon si môže namýšľať, že porazí kohosi, kto nepoužije zbrane, ktoré má k dispozícii. Žiaľ, takých bláznov je čím ďalej viac. A na Slovensku sa to nimi priam hýri. A myslia si, že to iba vy ostatní, ten plebs, budete pozabíjaní a odstránení z planéty, ktorá poskytne blahobyt tým ostatným, teda luzerom. Nie je to však tak. Krajina, ktorá sa [...]

Táto vojna len tak neskončí

21.09.2023

Začínajú sa objavovať hlasy o možnostiach či spôsoboch ukončenia vojny. Vďaka za každý dobrý nápad, ale! Táto vojna, ani žiadna iná, neskončí, kým nezaznie čestná a pravdivá odpoveď na otázku: „Prečo táto vojna začala?!“ A nestačí len pravdivo a čestne odpovedať prečo začala, ale ďalším nutným krokom bude odstránenie [...]

Aj rusofóbom: Že Rusko napadlo Ukrajinu?

12.09.2023

Od roku 2014, po ozbrojenom puči a prevrate s názvom Majdan, pravidelná ukrajinská armáda ostreľovala Donbas. V dôsledku toho zahynulo na Donbase do 15 tisíc ľudí, vrátane detí. A mnohí pred týmto zabíjaním ušli do Ruska. Ukrajinskí predstavitelia a hlásatelia jedinej pravdy túto situáciu „s ľahkosťou v hlase“ označovali za deboľševizáciu a dekomunizáciu [...]

Peter Pellegrini, Michal Šimečka

Pellegrini nadbieha Ficovi: Máme bližšie k Smeru ako k PS

24.09.2023 15:04

Progresívci sú „pripravení rokovať s každou politickou stranou, ktorá je demokratická, proeurópska a ktorá si ctí právny štát“.

Boris Kollár a Robert Fico

Fico ráta po voľbách s Pellegrinim. Ku ktorým stranám to ťahá Kollára? Smer medzi nimi nie je

24.09.2023 14:29

Lídri očakávajú, že posledné dni do volieb budú už pokojné.

Taiwan požiar

Počet obetí požiaru v továrni na golfové loptičky na Taiwane vzrástol na desať

24.09.2023 13:54

Pri požiari a výbuchoch utrpelo zranenia ďalších približne 100 ľudí.

odor

Ódor reaguje na Fica: Nie je pravda, že Nemci zatvoria hranice s Českom

24.09.2023 13:35, aktualizované: 14:09

Som v kontakte aj s ministrom vnútra ČR a s nemeckými partnermi, uviedol premiér.

durilamichal

O lepších časoch bez pokrytectva

Štatistiky blogu

Počet článkov: 205
Celková čítanosť: 573883x
Priemerná čítanosť článkov: 2799x

Autor blogu

Kategórie

Odkazy